Privatumas

Jūsų privatumas ir duomenų apsauga yra labai svarbi "Wienerberger" ir savo versle mes visuomet į tai atsižvelgiame.

Šiuo dokumentu mes jus informuojame, kokius duomenis "Wienerberger" renka jums apsilankius mūsų interneto tinklalapyje ir kam tokie duomenys yra naudojami.

 

Duomenys apie klientus

 

Jums užsiregistravus “Wienerberger” tinklalapyje arba užsisakius naujienlaiškį ar informaciją, mes išsaugome duomenis, kuriuos jūs mums pateikiate, pavyzdžiui, jūsų vardą ir pavardę, elektroninio pašto adresą, dominančias sritis ar bendrovės pavadinimą.  Šią informaciją mes naudojame norėdami pateikti jums pasiūlymus ar atsiųsti jus dominančią informaciją, naujienlaiškį, informuoti apie jūsų asmeninio "Wienerberger" pagrindinio puslapio sudėtį. Jūs visuomet galite atšaukti savo sutikimą tiesiog atsiųsdami mums elektroninį laišką adresu info@wienerberger.lt nurodydami, kad nepageidaujate daugiau gauti jokios informacijos.

 

 

Asmens duomenų perdavimas

 

“Wienerberger” jokiomis aplinkybėmis neperduos jūsų informacijos trečiosioms šalims ir kitaip neleis trečiosioms šalims naudoti jūsų duomenų. Jūsų duomenys bus naudojami tik kitų organizacijų ar bendrovių, priklausančių “Wienerberger” grupei, viduje arba juos naudos įgaliotos trečiosios šalys, vykdančios reklamavimo ar aptarnavimo darbus. Tačiau tokios trečiosios šalys negali tokių duomenų naudoti savo tikslams ir perduoti jų kitiems.

 

 

Techniniai duomenys


Pagal Austrijos duomenų apsaugos įstatymą mes jus informuojame, kad “Wienerberger AG” bendrovė anoniminius techninio prisijungimo duomenis renka, redaguoja, saugo ir naudoja pagal įstatymų numatytus reikalavimus ir tik vidiniams rinkos tyrimams bei rinkodarai.

 

Sąsajos

 

Konfidencialumo sąlygos galioja tik “Wienerberger PLC” tinklalapiui ir negalioja jokioms kitoms bendrovėms, su kurių tinklalapiais mes esame susiję. 

 


Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar pageidaujate gauti daugiau informacijos apie išsaugotus duomenis, parašykite “Wienerberger PLC” paštu arba elektroniniu paštu.  Mes atsakysime į visus jus dominančius klausimus, kiek įmanoma greičiau. Naudokite kontaktinę formą, esančią viršutinėje navigacijos juostoje.