Privatumas

Wienerberger kompanijai yra labai svarbus Jūsų privatumas ir duomenų apsauga, todėl mes visada į tai atsižvelgiame. Norime jus informuoti, kokius duomenis Wienerberger kompanija renka jums apsilankius mūsų intenetiniame puslapyje ir kam šie duomenys naudojami:

1. Duomenys apie klientus

Jums užsiregistravus “Wienerberger” tinklalapyje arba užsisakius naujienlaiškį ar informaciją, mes išsaugome duomenis, kuriuos jūs mums pateikiate, pavyzdžiui, jūsų vardą ir pavardę, elektroninio pašto adresą, dominančias sritis ar bendrovės pavadinimą.  Šią informaciją mes naudojame norėdami pateikti jums pasiūlymus ar atsiųsti jus dominančią informaciją, naujienlaiškį.
Jūs visuomet galite atšaukti savo sutikimą tiesiog atsiųsdami mums elektroninį laišką adresu info@wienerberger.lt nurodydami, kad nepageidaujate daugiau gauti jokios informacijos.
 

2. Asmens duomenų perdavimas

Wienerberger kompanija jokiomis aplinkybėmis neperduos jūsų informacijos trečiosioms šalims ir kitaip neleis trečiosioms šalims naudoti jūsų duomenų. Jūsų duomenys bus naudojami tik kitų organizacijų ar bendrovių, priklausančių “Wienerberger” grupei, viduje arba juos naudos įgaliotos trečiosios šalys, vykdančios reklamavimo ar aptarnavimo darbus. Tačiau tokios trečiosios šalys negali tokių duomenų naudoti savo tikslams ir perduoti jų kitiems.
 

3. Techniniai duomenys

Jei Jūs lankotės mūsų svetainėje, mūsų serverio fiksuoja įprastą techninę jungtį duomenims, kurie bus naudojami anonimiškai, rengiant statistinius duomenis apie vartotojų elgseną, kad galėtume nuolat gerinti vartotojo poreikius mūsų svetainėje. Žiūrėti “slapukų politiką”.
 

SLAPUKŲ POLISAS

Remiantis ES Privatumo ir Elektroninės komunikacijos Direktyvomis, kompanijos, norėdamos naudoti internetinius slapukus, privalo apie tai informuoti vartotoją arba gauti jo sutikimą.

1.  Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

2.  Slapukai gali būti dviejų rūšių: “Sesijos slapukai” ir “Nuolatiniai slapukai”. “Sesijos slapukai” yra laikini failai, kurie yra saugomi vartotojo įrenginyje sesijos metu, kol vartotojas palieka svetainę ar uždaro naršyklę. “Nuolatiniai slapukai” yra saugomi jūsų įrenginyje iki nurodyto slapukų laikomo termino arba tol, kol naudotojas juos pašalina.

3. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Kai naršote mūsų svetainėje mūsų serveris fiksuoja įprastą techninę informaciją, kuri bus naudojami anonimiškai  rengiant statistinius duomenis apie vartotojų elgseną, kad mes galėtume savo svetainėje nuolat gerinti vartotojo poreikius.

4. Wienerberger internetinis puslapis naudoja šiuos slapukus:
• JSESSIONID, SS_X_JSESSIONID:
Šis slapukas yra skirtas saugumo užtikrinimui prisijungiant. Jis sukuriamas kuomet prisijungiama ir ištrinamas atsijungus. Jis padeda geriau valdyti reikiamą informacija, pavydžiui, žymint produktus, norint juos palyginti. Slapukas teigiamai veikia svetainės funkcionalumą, ir baigia galioti, kai uždarote naršyklę.
• HowdydoBarState:
Kontroliuoja ar slapukai turi būti rodomi ar ne, bei esamas saugomų slapukų statusas.
• s_fbsr, s_cc, s_sq, s_vi:
Naudojant šiuos slapukus renkama informacija, kaip lankytojai naudoja svetainę. Atsižvelgdami į šios informacijos ataskaitas galime patobulinti svetainę. Slapukais renkama informacija yra anoniminė. (daugiau informacijos rasite čia: http://www.adobe.com/privacy.html)
• Google Analytics (like _utma, _utmb, _ga etc) – ši informacija naudojama renkant Google Analytics duomenis. Slapukas kaupia informaciją, naudojamą Analytic viduje, identifikuojant vartotoją pagal specifinius segmentus.

5. Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje galima keisti slapukų nuostatas. Galite pasirinkti gauti naršyklės įspėjimą prieš priimant slapukus arba nustatyti, kad jie nebūtų priimami, tačiau tokiu atveju negalėsite naudoti visų svetainės arba programos funkcijų. Norėdami sužinoti, kaip atsisakyti slapukų, eikite į naršyklės pagalbos skiltį.

Jei Jūs turite daugiau klausimų apie slapukus, prašau parašyti mums elektroninį laišką arba užpildyti kontaktinę formą ir mes būtinai atsakysime jums artimiausiu metu.