Agora Grafiet Zwart

Molis ir vanduo - medžiagos iš gamtos

Keraminiai statybiniai gaminiai - tai efektyvios ir nekenksmingos aplinkai statybinės medžiagos.

Keraminės plytos ir stogo čerpės yra vienos seniausiai naudojamos statybinės medžiagos pasaulyje ir jų populiarumas vis dar neslūgsta. Tai nenuostabu, nes keraminės medžiagos yra natūralios, universalios, tvirtos ir ilgaamžės. Tinkamų statybinių medžiagų pasirinkimas yra labai svarbus sprendimas pradedant statyti namą bei įrengiant gerbūvį. Modernus pastatas turi atitikti daugelį ekologinių ir ekonominių reikalavimų. Wienerberger koncerno gaminami produktai turi beveik 200 metų patirtį. Teisingai pasirinkę produktą, galėsite džiaugti juo ilgą laiką.
  
 "Wienerberger" stogo čerpės, klinkerio plytos, keraminės grindinio trinkelės bei keraminiai blokai yra saugūs, ekologiški ir draugiški aplinkai produktai.

Universalumas

Keramines statybines medžiagas galima naudoti įvairiems tikslams. Jos gali būti naudojamos sienoms, fasadams ir stogams, taip pat sodams, terasoms ir atviroms erdvėms. Klinkerio plytas ir plyteles galima naudoti beveik bet kur ir visiems architektūriniams stiliams - vienam šeimos namui ar daugiabučiams namams, biurui ar viešiesiems pastatams statyti.

Ilgaamžiškumas

Keraminės statybinės medžiagos yra tvirtos, stabilios ir dėl to ypač patvarios. Jų gyvavimo trukmė yra daugiau nei 100 metų. Mūrinius pastatus, kurie išliko šimtmečius, galima rasti visame pasaulyje. Klinkerinių plytelių ir plytų pastatai yra atsparūs atmosferos poveikiui, atsparūs žemės drebėjimui bei atsparūs ugniai.

Estetiškumas

Keraminės plytos ir plytelės yra estetinės ir universalios. Dėka daugybės formų, spalvų bei paviršių, galimų dizainų ir variantų skaičius beveik neribojamas. Spalvų spektras svyruoja nuo super baltos iki klasikinės raudonos ar juodos. Galimi įvairūs variantai: grubus, lygus ir glazūruotas paviršius, pailgas ar platus formatas. Keraminės stogo čerpės ir klinkerinės plytos ar plytelės gali būti puikiai suderintos viena su kita.

Ekonomiškumas

Namas iš plytų gali būti pastatytas greitai ir kokybiškai - tai taupo laiką bei pinigus. Vėjas ir oras, karštis ir šaltis negali sugadinti keraminių statybinių medžiagų. Dėl šios priežasties priežiūros ir aptarnavimo išlaidos yra mažos. Dėl palankių izoliacinių savybių, keraminės statybinės medžiagos padeda sutaupyti ir energijos sąnaudas.

Puikus mikroklimatas

Įdomu, kad net  85 % individualių namų Europos šalyse savininkų apibūdina keramius gaminius kaip pačią tinkamiausią statybinę medžiagą. Ypač vertinamos tokios savybės, kaip šilumos akumuliavimas ir jos tolygus per visą parą atidavimas, taip pat, natūralus ekologiškumas bei gebėjimas „kvėpuoti“ ‒ praleisti drėgmę.  Būtent dėl šių ypatybių yra geriausias mikroklimatas.

Investicija į ateitį

Lietuvos klimato sąlygomis keraminiai gaminiai − ideali statybinė medžiaga, vienodai atspari ir šaltuoju, iš šiltuoju metų sezonu. Jie nedega, nepūva, patikimai apsaugo statinius nuo drėgnų ir vėjuotų orų. Plytų fasadams nereikalinga jokia ypatinga priežiūra. Labai tinka posakis: „Visa, kas nauja, – tai gerai pamiršta sena“.
Pastatus iš keraminių gaminių reikėtų laikyti puikia investicija į ateitį, nes jų eksploatacija ilgalaikė, o kaina laikui bėgant ‒ tik auga.