Naudojimo sąlygos

"Wienerberger" internetinio puslapio svetainė yra skirta informuoti jus apie pačią "Wienerberger" bendrovę, gaminamus produktus bei paslaugas.
"Wienerberger" internetinio puslapio svetainė yra skirta informuoti jus apie pačią "Wienerberger" bendrovę, gaminamus produktus bei paslaugas.
Detalesnę informaciją rasite mūsų skiltyse: naujienos, kompanijos istorija, "Wienerberger" grupės struktūra, prekės ženklai ir produkcija, "Wienerberger" grupės valdymas, karjera/darbas.
"Wienerberger" kompanijos duomenis, remiantis elektroninės komercijos teisėmis, rasite skiltyje žemiau „Redakcija“.
 
Mes rimtai atsižvelgiame į duomenų apsaugą, tad daugiau informacijos apie privatumo užtikrinimą, rasite privatumo sąlygose.
 
"Wienerberger" neprisiima visos atsakomybės, kuri gali atsirasti dėl neteisingos informacijos.
.

Atsakomybė

Visa informacija pateikta mūsų internetiniame puslapyje yra kruopščiai parengta, tačiau  negali garantuoti už turinio tikslumą. "Wienerberger" atsisako bet kokios atsakomybės, kuri gali atsirasti dėl neteisingai pateiktos informacijos mūsų internetinėje svetainėje.
Tai ypač tinka metinėms "Wienerberger AG" ataskaitoms – tikromis laikomos tik spausdintos "Wienerberger AG" metinio pranešimo ataskaitos. Ši versija yra nemokama ir ją galima atsisiųsti iš "Wienerberger AG". Taip pat prašome atkreipti dėmesį į mūsų metinių ataskaitų teisines pastabas.
 
"Wienerberger" pasistengs užtikrinti, kad internetinis puslapis bus prieinamas bet kuriuo metu, tačiau vartotojai negali skųstis dėl atsiradusių trikdžių. "Wienerberger" pasilieka teisę apriboti arba sustabdyti svetainės prieinamumą ir naudojimą savo nuožiūra. "Wienerberger" negali būti laikoma atsakinga už žalą, atsiradusią dėl apriboto svetainės naudojimo arba jos neveikimo.
Informacija apie autorines teises
 

Autorinės teisės

"Wienerberger" internetiniame puslapyje tekstai, paveikslėliai, animacijos ir kt. yra saugoma autorinių teisių ir negali būti kopijuojami arba platinami be raštiško "Wienerberger" leidimo